Skip to main content

MEIST

Mithio – see on muinasmaailma müütiline salapära, mis on meid inspireerinud looma midagi kordumatut, tuues rahvakunsti kogu tema ilus jälle tänapäevasesse igapäevakasutusse. Sukeldumine looduse ja rahvatraditsioonide huvitavasse maailma on kui avastusretk minevikku.

Mithio unikaalne disain on inspireeritud Baltikumi ja Skandinaavia rahvuslikest traditsioonidest. Me võtame eeskuju vanadest mustritest ja teistest rahvuselementidest segades neid kergelt, et luua funktsionaalne rõivaste kollektsioon igapäevaseks eluks, kasutades uusimaid rõivatehnoloogiad. Tulemuseks on hea kvaliteediga ning rahvusmustrielementidega kaunistatud igapäevaselt kantavad rõivaesemed.

Mithio asutaja ja eestvedaja on disainer Tiia Orgna. Tiial on üle 20 aastane kogemus Eesti erinevates rõivatootmisettevõtetes. Viimased 11 aastat enne Mithio asutamist oli Tiia Ilves Extra peadisainer, kus ta aitas kaasa Eesti ühe tuntuima vabaaja- ja spordibrändi ISC loomisele ning oli vastutav ka toote tehnilise arenduse eest. Samuti on ta kaasa löönud mitme Eesti Olümpiakoondise võistlusriietuse disainimisel. 2008. aastal oli Tiia Eesti prominentseima moeauhinna Kuldnõel nominent pikaajalise töö eest ISCs. Peale ettevõtte ATLM Design loomist ning Mithio kaubamärgi turule toomist 2009. aastal, oli esimeseks läbilöögiks Läti Olümpiakoondise ametlike rõivaste disainimine ja tarnimine Vancouver 2010 Olümpiamängudele.

„Õnne, tervist, energiat ja jõudu andvad märgid, vanad legendid ning müüdid on need, mida tahan tuua Mithio kaudu sõnumina tagasi meie igapäevaellu. Ühendades sajanditevanused traditsioonid, teadmised ja tõekspidamised  tänapäeva uusimate tehnoloogiatega, saab kokku kaasaegse toote, millel on side kohaga kust me pärineme. Lisades siia meie põhjamaiselt tagasihoidliku loomuse, on tulemuseks vaoshoitud toon-toonis värvikombinatsioonidega igapäevaselt kantavad mõnusad kudumid.“

Tiia Orgna, disainer


ATLM DESIGN OÜ
Reg.N 11642693
info@mithio.com
+372 5034 483
Valguse 5
Tallinn 11621
Eesti

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu korv on tühiTagasi poodi