Skip to main content

KASUTUSTINGIMUSED

 

MITHIO KASUTUSTINGIMUSED

 

Mithio veebipoes aadressil www.mithio.com müüakse ATLM Design OÜ ( Reg.N.11642693) tooteid. Toodete valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda Mithio edasimüüjate kaubavalikust, hindadest ning allahindlustest. Tagasiside puhul palun võta meiega ühendust info@mithio.com.

 

1. ÜLDINE

1.1. Tingimused kehtivad www.mithio.com veebipoe keskkonnas omaniku ATLM Design OÜ (järgnevalt „Müüja“) aadressiga Valguse 5, 11621 Tallinn, Eesti, info@mithio.com ja ostu sooritanud isiku (järgnevalt „Ostja“) vahel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad veebipoe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad seadused.
1.3. Müüja võib muuta veebipoe üldtingimusi ja toodete hindasid. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

2. HIND

2.1. Esitatud hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu 20%.
2.2. Toodete hinnale lisandub tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviis ning olenevalt tarneviisist käsitlemistasu (v.a. Smartposti ja Omniva pakiautomaadi teenused). Tarneviis valitakse ning kohaletoimetamistasu arvutatakse ostukorvis.

3. TELLIMUSE VORMISTAMINE

3.1. Toode lisatakse ostukorvi peale tootelehel nupu „Lisa Korvi“ vajutamist.
3.2. Ostukorvis on võimalik tooteid ostukorvist eemaldada.
3.3. Tellimuse vormistamiseks tuleb ostukorvis vajutada nuppu „Maksma“ – klient suunatakse tellimuse vormistamise ja maksmise lehele.
3.4. Tellimus loetakse vormistatuks peale tasumist. Mithio veebipoes saab tasuda Swedbanki pangalingi kaudu, pangaülekandega või krediitkaardiga.
3.5. Peale tasumist saadetakse Ostja e-mailile tellimuse kinnitus.

4. MAKSMINE

4.1. Veebikeskkonnas tehtud tellimuste eest tasutakse 100% ettemaksuna.
4.2. Ostjal on võimalik kasutada tasumiseks Swedpanga pangalinki, pangaülekannet või krediitkaarti.
4.3. Tasumine toimub väljaspool veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas, krediitkaardiga tasumisel EveryPay (http://www.every-pay.com) turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.
4.4. Tellimuse esitamise ning tasumise järgselt saadetakse Ostjale e-posti teel tellimuse kinnitus, kauba kättetoimetamisel lisatakse saadetisele arve.

5. TOODETE TARNIMINE

5.1. Mithio veebipood tarnib kaupa standardteenusena Eesti siseselt. Samuti tarnime kaupa teistesse maailma riikidesse.
5.2. Tooted tarnitakse Ostjale Eesti siseselt tasuta Itella Smartposti ja Omniva pakiautomaadi teenusega.
Saadetise teekonda on võimalik jälgida triipkoodi alusel www.smartpost.ee või www.omniva.ee keskkonnas, juhul kui ostja soovib saada paki triipkoodi teavitamist e-posti aadressile tellimuse teelepaneku järgselt. Triipkoodi saamise soovi puhul tuleb vastav teavitus teha lisamärkuste lahtris enne tellimuse kinnitamist. 
5.3. Tooted tarnitakse Ostjale Eesti siseselt tasuliselt, kui tarnemeetodiks valitakse muu kui Itella Smartposti pakiautomaadi või Omniva pakiautomaadi teenus.
5.4. Tarnime ka tellimusi väljaspool Eestit Ostja päringu ja hinnapakkumise kokkuleppe alusel, juhul kui tellimiskesskond ei anna soovitud paki saatmise sihtkohta.
5.5. Tellimused käsitletakse ning postitatakse reeglina 3-4 tööpäeva jooksul peale makse laekumist meie kontole. Tellimuse kohalejõudmine sõltub postiteenistustest. Orienteeruvad kohalejõudmise ajad Eestis on 3-5 tööpäeva.

6. TOODETE TAGASTAMINE JA TELLIMUSE TÜHISTAMINE

6.1. Ostjal on õigus tehingust taganeda 14 kalendripäeva jooksul peale kauba kättesaamist (v.a. toote puuduste ilmnemisel, vt. alapunkt „Garantii“).
6.2. Ostja saab kauba tagastada Kaupmehele 14 päeva jooksul. Omniva ja Smartposti pakiautomaadi tagastuskood kehtib 14 kalendripäeva alates paki kättesaamisest.
6.3. Toote tagastamise eelduseks on kasutamata toode koos kõigi etikettidega ning pakendiga. Toodete tagastamiseks peab Ostja täitma tellimusega kaasas oleval arvel tagastuse lahtri, mida loetakse kirjalikuks lepingust taganemise avalduseks ning tagastama saadetise Müüjale (tagastamise andmed on antud arvel).
6.4. Toote tagastamise postikulud kannab Müüja, kui toode on saadetud Kliendile Smartposti või Omniva pakiautomaadi teenusega.

7. GARANTII

7.1. Toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest vastutab Müüja 12 kalendrikuu jooksul alates toodete toimetamisest Ostjale.
7.2. Toote nõuetele mittevastavuse või toote puuduste avastamisel teavitage sellest koheselt Müüjat.
7.3. Toote tagastamise eelduseks on Ostjale väljastatud arve.
7.4. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduse korral on Ostjal õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava ja puudusteta toote vastu või tagastada toode Ostja kulul.
7.5. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral hüvitatakse toote eest tasutud summa koos transpordimaksumusega Ostja poolt näidatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul arvates toote tagastamisest.
7.6. Müüja ei vastuta toote nõuetele mittevastavuse või puuduste eest, kui:
7.6.1. Toode on halvenenud/kahjustunud Ostja süül;
7.6.2. Puudused on tekkinud toote mittesihtotstarbelise kasutamise, s.h. hooldusjuhise mittejärgimise tagajärjel;
7.6.3. Toode on muutunud tavapärasel kasutamisel tekkinud loomuliku kulumise tõttu.

8. MUUD TINGIMUSED

8.1. Veebipoe tellimuste keskkonnas säilitatavaid andmeid Ostja ja tema tellimuste kohta käsitletakse kui konfidentsiaalset informatsiooni. Ostja ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele.
8.2. Andmeside Ostja ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Müüjal puudub ligipääs kliendi konfidentsiaalsetele panga- ja maksekaardi rekvisiitidele.
8.3. Ostja ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Müüja vastab Ostja kaebustele ja pretensioonidele e-posti teel hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Ostjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigi seadustest.


ATLM DESIGN OÜ
Reg.N 11642693
info@mithio.com
+372 5034 483
Valguse 5
Tallinn 11621
Eesti

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu korv on tühiTagasi poodi