Skip to main content

TAGASTAMINE

Kauba tagastus

Kui te soovite Mithio veebipoes ostetud kauba tagastada või ümber vahetada, on see teil võimalik sooritada kuni 14 päeva möödudes alates kauba kättesaamisest.

Toote tagastamiseks või ümbervahetamiseks toimi järgnevalt:

Täitke ostuga kaasa tulnud toote tagastamise või ümbervahetamise taotlus (tagastusvorm lisatakse tellimusega kaasa ), mis saada tagastatava või ümbervahetatava tootega kaasa. Anna tagastamisest või ümbervahetamisest teada ka e-posti aadressil info@mithio.com;

Toote tagastuskulud katab Ostja.

Toote sihtkohaks märkige Järve Selveri Smartposti või Omniva pakiautomaat (ATLM Design OÜ, telefon (+372) 503 4483). Toode jõuab Mithio lattu 5-7 tööpäeva jooksul ja kättesaamise kohta saadame Teie e-posti aadressile sellekohase kinnituse.

Ümbervahetamise korral paneme Teile uue soovitud toote teele niipea, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva Toote kätte saanud ning toote seisukord vastab tagastustingimustele. Uus toode jõuab Teieni sama kiiresti kui tavaostu korral. 

Mithio ei saa garanteerida Toodete ümbervahetamise võimalust, sest laoseisud on muutlikud ning asendustoode võib lihtsalt puududa. Sooduskampaaniate puhul pakume ümbervahetamise võimalust vaid siis, kui ostetud toode on defektne või transpordi käigus kannatada saanud. Juhul, kui Te asendustoodet ei leia, tagastame Teile ostusumma.

Tagastatava või ümbervahetatava Toote seisukord.
Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi olla kahjustunud.
Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv toode ei tohi omada kasutamise märke. Riiete selgaproovimisel ole palun ettevaatlik, sest me ei saa tagasi võtta ega ümber vahetada tooteid, mis on kahjustada saanud või millelt on eemaldatud hinnasildid. Juhul, kui kaubal on ilmselgeid mitmekordse kasutamise tunnuseid, mille olemasolu määrab vajadusel ekspert, ei ole tagastamine aktsepteeritav ning kaup tagastatakse kliendile.

Tagastamisele või ümbervahetamisele kuuluv Toode peab olema originaalpakendis ja koos hinnasiltidega. Ava originaalpakend alati ettevaatlikult, et see ei oleks rikutud.
Palun tutvuge ka meie kasutustingimustega siit.

Klienditeenindus
Helista
+372 50 34 483 ( eesti, vene, soome )

Vastame Teile:
E-R 10:00 – 19:00

Kirjuta kiri :
info@mithio.com
Vastame Teile 3 tööpäeva jooksul.

 


ATLM DESIGN OÜ
Reg.N 11642693
info@mithio.com
+372 5034 483
Valguse 5
Tallinn 11621
Eesti

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu korv on tühiTagasi poodi