Skip to main content

Isikuandmete töötlemine

1. Ostja poolt Veebipoele tellimuse esitamisel edastatud isikuandmed on kaitstud ning neid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seaduse nõuetele. Veebipood ei avalda talle teatavaks saanud andmeid kolmandatele osapooltele, välja arvatud ulatuses, millises see on vajalik tellimuse täitmiseks.

2. Andmeside Ostja ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Ostja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse. Veebipoel puudub ligipääs Ostja pangaandmetele.

3. Ostja annab käesolevaga nõusoleku isikuandmete töötlemiseks. Isikuandmeid töötleb Veebipood. Isikuandmeid kogutakse ning neid töödeldakse analüüside ja kokkuvõtete tegemiseks.

4. Kliendi isikuandmeid töötleb ATLM Design OÜ (registrikood 11642693, Valguse 5, 11621 Tallinn).

5. ATLM Design OÜ võib volitada isikuandmeid töötlema teisi juriidilisi isikuid (volitatud töötleja) tingimusel, et sellise töötlejaga on sõlmitud leping, mille kohaselt volitatud töötleja on kohustatud hoidma töödeldavad isikuandmed konfidentsiaalsetena ning tagama isikuandmete kaitse vastavalt seaduses sätestatud nõuetele.

6. Ostjal on õigus igal ajal keelata teda käsitlevate andmete töötlemine tarbijaharjumuste uurimiseks või otseturustuseks ja andmete üleandmine kolmandatele isikutele, kes soovivad neid kasutada tarbijaharjumuste uurimiseks või otseturustuseks.

7. Ostja võib nõusoleku isikuandmete töötlemiseks igal ajal tagasi võtta. Nõusoleku tagasivõtmisel ei ole tagasiulatuvat jõudu.

8. Ajakohase juriidiliste isikute nimekirja teeb ATLM Design OÜ Kliendile kättesaadavaks Kliendi taotluse alusel, mis on esitatud kirjalikult ATLM Design OÜ aadressile Valguse 5, 11621 Tallinn  või digiallkirjastatuna aadressile info@mithio.com.


ATLM DESIGN OÜ
Reg.N 11642693
info@mithio.com
+372 5034 483
Valguse 5
Tallinn 11621
Eesti

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu korv on tühiTagasi poodi