Skip to main content

Mithio esimene edulugu

Mithio esimeseks projektiks oli au disainida ja valmistada Läti Olümpiakoondise ametlik esindusrõivaste komplekt Vancouveri Olümpiamängudeks 2010. aastal. Tegemist oli suure tellimusega 130-liikmelisele olümpiameeskonnale.
Läti Olümpiakomitee kui kilent oli äärmiselt teadlik ja nõudlik oma esindusriiete kvaliteedi kui ka tehniliste lahenduste suhtes – toote põhinägemuses, kvaliteedis, materjalides ja põhivärvides. Eesmärk oli luua unikaalsed ja omapärased rõivad Läti olümpiameeskonnale, eristudes masstoodangust ja rõhutades just nimelt Läti rahvuslikku eripära ning põlisornamente.
Kontseptsioon ja strateegia
Nagu eelnevalt mainitud, oli ülesandeks luua unikaalsed ja omapärased rõivad Läti olümpiameeskonnale, rõhutades nimelt Läti rahvuslikku eripära ning põlisornamente. Kogu rõivakomplekti disainisime ja valmistasime me oma brändi Mithio all. Töö käigus põimisime me erinevaid rahvuselemente olümpiakoondise rõivastel ning kasutasime mitut Läti rahvusmotiivi üle kogu kollektsiooni, kombineerides need geomeetrilised elemendid kaasaegsete kõrgtehnoloogiliste kangastega.
Olümpiakollektsioon koosnes üheksast rõivaesemest: vatiiniga pikk mantel, vatiiniga suusajope ja -püksid, vabaja püksid, kootud sviiter ja kampsun, kootud sall, müts ja suusakindad. Mantli, jope ja pükste valmistamisel on kasutatud teipimistehnoloogiat; nii sise- kui välisküljel oleme kasutanud kaunistavaid trükitud elemente.
Mudelitest lähemalt
Dunte, Dunte W – on meeste/naiste täisteibitud joped. Pealismaterjal: 100%  polüamiidi/100% polüester; vooder: 100% polüester; vatiin: Thinsulate, 100% polüester; värv : must/valge.Jaapani DERMIZAX lamineeritud kangast täisteibitud jope, veepidavus 20 000 mm, hingavus  10 000g/m² 24h, testistandard B-1  inverted cup method (JIS L-1099 B-1). Jopel on veekindlate lukkudega alumised taskud, üks rinnatasku, eesliistu all üks Napoleoni tasku / varrukasuus lycraots ja sees trukkidega reguleeritav lumevöö / käe all lukuga tuulutusavad / pealispoolel suur kaunistav motiivitrükk ja tikandid/voodril suur kaunistav motiivitrükk/kahes suunas reguleeritav ja lukuga eemaldatav kapuuts/ jope allääre laius on reguleeritav.


ATLM DESIGN OÜ
Reg.N 11642693
info@mithio.com
+372 5034 483
Valguse 5
Tallinn 11621
Eesti

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu korv on tühiTagasi poodi