Skip to main content

Jätkusuutlikkus

AEGLANE DISAIN

MITHIO on pühendunud ajatule ja aeglasele moele, mida võiks armastada ja kanda aastaid. Üks soe ja pehme MITHIO villane kampsun võib saada Sinu heaks igapäevaseks kaaslaseks  olenemata aastaajast.

LÕPUTU TOOTEARENDUS

MITHIO on kudumite bränd väljaspool hooaegu ja trende. Meie disainid on loodud Eestis. Kõik mudelid on valmistatud kvaliteetsetest lambavilla- ja meriinolõngadest, mis on kergesti hooldatavad ning pakuvad pikaealisust kandmisel ja hooldamisel.
Võimalikult väike mõju ümbritsevale, võimalikult pikk toote eluiga.

LÕNGAD JA TOOTMINE

Meile on väga tähtis lõnga koostis. Meie eesmärk on täita tarbija soovi looduslike kiudude järele. Vill on looduslik, isetaastuv ja biolagunev kiud.
Me hindame materjale, millel on pikaealisus ja vastupidavus, kvaliteedist rääkimata.
Meie kudumid on valmistatud kvaliteetsetest villastest ja meriinolõngadest, mis on pärit Austraaliast, Lõuna Aafrikast ja Hiinast. Meie valitud lõngades ei ole kasutatud kahjulikke ega ärritavaid kemikaale. Kõik lõngad on kergesti hooldatavad ja vastupidavad kandmisel ning hooldamisel.

Püüame teha vastutustundlikke valikuid nii palju kui võimalik, eriti loomadelt pärit materjalide kasutamisel. Villased lõngad, mida kasutame, on mulesingivabad.

Analüüsime oma hanke- ja tootmisprotsessi iga mudeli loomisel.
Tootmises seame esikohale kõrge kvaliteedi, eetilised ja keskkonnaaspektid. Meil ei ole oma tootmist Eestis. Meil on hoolikalt valitud kudumisfirmad, kus on on ohutud ja tervislikud töötingimused.
Meie jaoks on väga olulised pikaajalised usalduslikud suhted partneritega, kes loovad väärtust nii meile kui ka meid ümbritsevale.

JÄTKUSUUTLIKKUS JA VASTUTUS

Üks meie põhiväärtusi on aeglase moe kujundamine. Usume, et MITHIO kudumeid armastatakse ja kasutatakse paljude aastate ja hooaegade jooksul.
Jätkusuutlikkus tähendab meie jaoks sellise toote väljatöötamist, mida saab taaskasutada, ümber töödelda, kasutuseesmärki ümber kujundada või kompostida ning mis ei saasta keskkonda saasteaineid vabastades või muul viisil keskkonda kahjustades kogu selle elutsükli jooksul.

Tekstiili- ja lõngatööstus mõjutab keskkonda, kasutades palju vett ja kemikaale. Meie eesmärk on leida oma klientidele vastutustundlik alternatiiv ja töötada pidevalt selle nimel, et igas võimalikus tööfaasis täiustada protsesse, mis aitavad kujundada kudumitööstuse jätkusuutlikumat ja vastutustundlikumat tulevikku.
Vaatamata sellele, et käia on pikk tee, on iga väike samm parem kui mitte midagi.

Jätkusuutlikkus sõltub samapalju meist kõigist kui lõpptarbijast. See tähendab, et tarbija on valmis läbi mõtlema, kuidas saaks villast kudumit taaskasutada või ümber ümber kujundamisega anda tootele uus teise ringi elu.

KUDUMI HOOLDAMINE

Vill tõrjub loomulikul moel mustust ja lõhnu. Et vill on isepuhastuv looduslik kiud, siis tuuluta kampsunit enne  kui otsustad pesta. Ära pese villast kampsunit liiga tihti, pese kergelt käsitsi ainult määrdunud koht või plekk. Kasuta ainult villa pesuvahendit.
Pese villast kampsunit üks või kaks korda hooaja jooksul, kasutades ainult villapesu või käsipesu programmi pesumasinal. Kasuta villapesuvahendit ja ära kasuta pehmendajaid. Lubatud on kõige madalam tsentrifuugimine 400-700 pööret minutis.

RINGLUS JA TAASKASUTUS

MITHIO kudumeid saab õige hoolduse korral kasutada mitmeid hooaegu. Villaseid esemeid saab ümber kujundada mitmel moel-lapitehnikas, tikandiga või lihtsalt parandades ja oma isikupära lisades.
Vahel juhtub, et kogemata valid vale pesuprogrammi ja kampsun läheb paar numbrit väiksemaks. Kas kampsun võiks kellelegi väiksemas suuruses sobida? Enne äraviskamist mõtle uue ringi võimalusele.


ATLM DESIGN OÜ
Reg.N 11642693
info@mithio.com
+372 5034 483
Valguse 5
Tallinn 11621
Eesti

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu korv on tühiTagasi poodi